Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2021, 14:00   #258
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- A jak myślisz, co robiłem odkąd dowiedziałem się, że was porwano?! Sądziłem, że to, Yakuza bo ten król ninjów uciekł z paki! Potem ścigałem paramilitarnych z tym, samym ekwipunkiem, którego ślady Profesorek znalazł w miejscu porwania a w końcu trafiłem tutaj! Skąd miałem wiedzieć, że wylądujecie w laboratorium i że Uniwerek prowadzi eksperymenty na ludziach?! - Duncan był przerażony, ale miał wystarczająco silną wolę żeby to ukryć.

- Jasne może i rzeczywiście moja wina! Czuję się jak przeklęty zawsze dobra chcąc zło czynie i krzywdzę tych najbliżej mnie! Najpierw mój młodszy brat i była dziewczyna a teraz ty i reszta Shardów - Punk faktycznie czuł się winny i tych emocji nie ukrywał.

- Jeżeli poprawi ci to humor możesz złamać mi tą rękę! Jesteś muzyczką i sama dobrze wiesz, co to oznacza dla muzyka! Nie zapominaj, że dalej jesteśmy w potrzasku, jeżeli teraz złamiesz mi rękę nie uciekniemy stąd! Znów nas złapią i zaczną eksperymenty! Jeżeli chcesz się na kimś wyżyć proponuje tych skurwysynów, którzy chcieli cię zabić! - Próbował z całych sił przekonać koleżankę krzyczał jej w twarz, jeżeli to nie pomoże miał nadzieje, że Franko albo Nie-Boogie zorientują się, co się dzieje z jego krzyków i powstrzymają Tae zanim O'Malley straci rękę.


Poproszę o rzut na przekonywanie jeżeli nie podziała to będzie okazja użyć mocy regeneracji :P

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-01-2021 o 14:03.
Brilchan jest teraz online