Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2021, 14:14   #1470
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jesteśmy na Netfixie więc nie musimy się martwić o porę emisji z opisu wynika że Tommy zabija jednego po drugim chyba ? To Max powinnien go powstrzymać przy 3 chyba że chłopak zrobi za jednym zamachem spikes z betonu na wszystkich.

Ja mam tylko prośbę żeby Julii i Monici Johnoson nie było wśród zabitych zwykle o takie rzeczy nie proszę ale tego by Duncan nie przełknął. Wiesz Mike z mojej gry w Inwazji że lubię grać drużynowo i staje na głowie żeby moje postaci pracowały w grupie ale nie chcę tracić Julii i Monici dla której jest cała ta akcja ratunkowa i subplot.

Osobiście mam nadzieje że cienistą wojowniczką jest Monica a tą odepchniętą przez franko w drodze do sali może jest Julia ? Ładnie i bardzo komiksowo - superhero byłoby jakby to była Julia która wbiegłaby do pomieszczenia i dała swojej dziewczynie cool down hug
 
Brilchan jest offline