Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2021, 19:43   #1111
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Odpisałem na docku komputer świeżo naprawiony laptop mi znów szwankuje i się dwa razy wyłączył.

Odpisałem na docku poprosiłbym o rzut na społeczność 1 nie wiem czy chcesz zrobić jeden zbiorczy rzut czy 3 osobne ale Adam ma dość próbuje przekonać Marte Perc do pomocy i grozi Dobrawie i Ratosławowi co się stanie jeżeli zginie przez nich Feliks.

On jest 100% poważny w tym momencie sam fakt że chce skrzywdzić dziecko to dla niego coś naprawdę złego ale do tego stopnia mu zależy na Feliksie puppy love i hormony robią swoje <3

Mam nadzieje że nie napisałem za dużo ? Trochę sięboję że przeginam z ilością tekstu Addamu próbuje go opatrzyć ale spał na biologii i PO
 
Brilchan jest offline