Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2021, 22:27   #332
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Woods nie dziwił się komentarzom pod adresem obu kobiet. Tak to już było, gdy jakaś ślicznotka pojawiła się w pobliżu koszar, a co dopiero, gdy pojawiła się wewnątrz i do tego w mundurze. Prawdziwa sensacja! Choć oczywiście tutaj koszary zastąpił szpital.

I o ile normalnie nie zwróciłby na takie zachowanie najmniejszej uwagi, tak jak Noemie, o tyle jako oficer, choć w mundurze sierżanta, nie mógł tego zignorować. Gwizdanie na dziewczynki to jedno, ale ubliżanie oficerowi, którym przecież Belgijka była, to zupełnie inna sprawa. Bez słowa odłączył się od swoich towarzyszek i podszedł do tego, który wręcz namawiał do skoczenia z nim w jakieś ustronne miejsce, szumnie nazywając samego siebie weteranem wojennym.

- Co powiedzieliście, żołnierzu? - spytał spokojnym, acz stanowczym tonem. - Chcielibyście podyskutować na osobności z oficerem żandarmerii? Może od razu was przymknąć na parę dni?

- Non mon sergent! - tamten wyprężył się jak struna.

- Więc zamknijcie gębę, bo inaczej zaopiekuję się wami lepiej niż te cholerne szwaby, jasne?

Nie czekając na odpowiedź, ruszył za Noemie i Birgit, które doścignął zaraz przed tym, jak dotarły do siostry oddziałowej, czy jaką tam funkcję pełniła ta pielęgniarka.

- Powinniście być uprzedzeni o naszym przyjeździe - dodał do wypowiedzi Noemie, trochę znudzonym głosem, co miało pokazać pielęgniarce, że po pierwsze wszystko zostało już dawno załatwione z jej przełożonymi, a po drugie, że nie ma w tej sprawie niczego nadzwyczajnego i dla nich, żandarmów, jest to zwykła rutyna.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline