Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2021, 22:57   #846
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
Prawie trzy lata grania… sporo się wydarzyło zarówno w sesji jak i poza grą. Bardzo dobrze będę wspominał przedzieranie się przez strefę. Zarówno MG jak i towarzysze dopisali i stworzyliśmy interesującą opowieść.
Przejrzałem Pip twoje materiały dodatkowe i jestem pod wrażeniem. Strefa działała w sposób niemal matematyczny, nic nie pozostawiłeś przypadkowi. Fajnie, że dałeś graczom możliwość wpłynięcia na rozgrywkę przez anonimowe ankiety. Szczególnie, że w sesji pojawiło się wszystko, co zaproponowałem. Był i instytut, dostaliśmy wolną rękę, mogliśmy zbadać tajemnice. Nieco sandboxowania było bardzo potrzebnym urozmaiceniem od podążania za stalkerami.

Ciekawi mnie, co też Koichi ma w tych segregatorach z instytutu. A także, czy jego szkoła wypali i czy nazwa się przyjmie?

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w innych sesjach
 
Azrael1022 jest offline