Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2021, 09:35   #848
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 55 - 3 lata później

@Wszyscy

- No to koniec Dotarliśmy do końca. Więc nie będzie stanu zdrowia ani innych standardów. Jest koniec sesji

- Post jest specyficzny. Z jednej strony to trochę przedstawienie świata za murem. Coś co do tej pory nie istniało w sesji i nie było właściwie potrzebne. Ale taka jest nowa rzeczywistość dla tych co wyrwali się ze strefy.

- Jest też trochę, nawet chyba więcej niż trochę rozpisane coś o stalkerach. O ich kulturze, zwyczajach itd. Swoją drogą "Czerwony barszcz" to też taki stalkerski bar w owym Stalkerze RPG co się nim inspirowałem.

- Sporo jest o Nicku i Abi. Choćby dlatego, że sesja nie była za bardzo nastawiona na socjale i rozmowy. Nie bardzo było okazji się poznać ze stalkerami. No i jako MG no to raczej nie rozpisuję monologów wewnętrznych BN-ów. Więc tak na koniec nieco chciałem przybliżyć akurat tą dwójkę stalkerów z jakimi BG mieli najwięcej kontaktu.

- Starałem się też wspomnieć o ex-BG. Ci którzy zostali w strefie i jakim nie udało się wydostać ze strefy z przyczyn różnych.

- Chronoligicznie między pierwszą a drugą grupą mija ok 3 lat. Pierwsza wydostaje się ze strefy ok 2088 a druga w 2091. Czyli pierwsza trójka po wydostaniu się za mur żyje sobie ok 3 lat nim niespodziewanie w połowie lipca dostają telefon od Abi z prośbą o spotkanie.



- W każdym razie chciałem Wam podziękować za zmajstrowanie KP (wieki temu ), za wzięcie udziału w tej sesji, za solidność i wytrwałość wrzucania postów. I wysiłek włożony w tą sesję. Wszyscy jakoś przyczyniliśmy się, że ta sesja wyszła nam tak a nie inaczej. I gratulacje! To wcale nie takie częste ukończyć tak długą, cziterską sesję i to surwiwalową Naprawdę zasłużyliście na brawa wszyscy razem i z osobna. Szacun za to Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy w innych sesjach


- No i tak na koniec sesji jestem ciekaw czy/co Was najbardziej zdziwiło, ucieszyło, zasmuciło, rozczarowało w tej sesji? Albo cokolwiek coś na temat tej sesji
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline