Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2021, 10:06   #1112
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
To jeszcze gdoc z sytuacją na drodze do obozu jeszcze trwa? Myślałem, że wszystko już zakończone w tej kolejce i czekamy na odpis... w szczególności ciekaw jestem sytuacji przy wyrwie czasoprzestrzennej. Sytuacja Wiesława jest tragiczna po pechowym rzucie przy drugim rytuale, dlatego uznałem że w trzecim rytuale nie wystarczy wcześniejsze złożenie w ofierze Aaliyi i Adriana (w pierwszym przypadku przypadkowe), ale jeszcze ucieczka z tego świata (nie samobójstwo) Wiesława. Stąd moja propozycja, żebym zagrał nową postacią stworzoną przeze mnie - Karoliną. Wydaje się, że też powinienem podkreślić, że ta próba wypisania Wiesława z dalszej przygody nie jest moją rezygnacją z gry, ale logicznym rezultatem postawionego przed nim wyzwania i kwestią odgrywania go.

Tak swoją drogą Wiesław awansował na pierwsze miejsce eliminowania czempionów z 2 zabójstwami: islam i el driahomy. Na drugim miejscu Berenika z pozbyciem się czempiona (?) satanistów Sebastiana. Niestety Wiedźmy były trzy, a Olga i Feliks nie wyeliminowali wszystkich trzech więc się nie liczy ;-P Nowe cele to Ratsław/Dobrawa/Gniewek i Alan. Powodzenia!
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 30-01-2021 o 10:11.
Anonim jest offline