Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2021, 11:33   #1118
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Mój BG wie o łzach Marty? To chyba jeden z tych razów kiedy mylisz nicki i imiona, Brilchan.
a no tak to Johny gra Łukaszem my bad

W każdym razie karetka nie osłoniła Majki to pewnie się rozbijemy zanim dojedziemy ale jeżeli uda się zatamować krwawienie Feliksa to Adam wniesie go do tej karetki.

Ktoś wziął w ogóle ma kartę Pani Ani ? Chyba Łukasz albo Maja brali ją w karetce ?

Jestem ciekaw czy Addamus wskóra coś swoimi groźbami oprócz wkurzania Trójgłowych

Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Dobrze zapamiętałeś (nie wiem czy w skroń, ale głową o gwóźdź tak). A ja źle. W sumie Wiesław był przekonany o użyciu noża, ale on tego nie widział i po prostu mu się tak zdawało (on sam miał zamiar zabijać ludzi nożem), a ja to bardziej zapamiętałem. Tam obok była scena seksu, a ja nie czytam na tym forum szczegółowego opisu seksu, więc prawdopodobnie cały ten fragment po łebkach przeczytałem (tamte odpiso/deklaracje Sepii i Sorat).
Chciała zaatakować nożem w ramię Seba się odwrócił wybił jej nóż z dłoni Bernika dostała PTST flashback włączył jej się trening i rąbnęła mu łbem o przypadkowo wystający gwóźdź chcąc trzepnąć nim o siding i pozbawić przytomności. Nie chciała go zabijać ale tak wyszło.

Wina Sebastiana że niepotrzebnie zaproponował jej dragi jakby po prostu przyjął do wiadomości że nikomu nie powie albo szczerze odpowiedział na pytania to by żył.

Taki jest problem z core satanistami którzy wierzą w mroczne przykazania chcą wszystkich dominować i czują się lepsi a ludzie nie lubią gdy ktoś ich traktuje z góry
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-01-2021 o 11:40.
Brilchan jest offline