Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2021, 11:43   #849
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Bardzo fajne zwieńczenie całej sesji. Piękne podsumowanie, trochę jak aftercredit scenes z Marela

Cytat:
- No i tak na koniec sesji jestem ciekaw czy/co Was najbardziej zdziwiło, ucieszyło, zasmuciło, rozczarowało w tej sesji? Albo cokolwiek coś na temat tej sesji
Ja liczyłem na to, że będziemy mogli poznawać strefę, czyli to co opisałeś dopiero po przekroczeniu muru. Metodą prób i błędów odkrywać co jak działa, ale dopiero teraz z perspektywy końca widzę, że Twój plan był inny.
Nie było żadnych rozczarowań, ale niezrozumiałe dla mnie były reakcje stalkerów. W ich interesie było wytłumaczyć to co się da na poziomie zrozumiałym przez turystów. To niwelowałoby problemy, a przez to zwiększało szanse na przeżycie. Podejście Nicka było więc dla mnie dokładnie odwrotne. Tzn, nie spodziewałem się, że wyłoży wszystko od razu, ale takie apodyktyczne zachowanie było źródłem wielu akcji, których można było uniknąć.

Jeszcze raz wielkie dzięki Pip, za sesję i cały trud włożony w czitowanie
 
psionik jest offline