Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2021, 15:54   #123
Lua Nova
 
Lua Nova's Avatar
 
Reputacja: 1 Lua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputację
Podzieliłam to, co do tej pory napisaliśmy na docu na dwie części. Tą pierwszą może już ktoś wrzucić na forum. Proponuję Marrta albo Efcie.

Tą drugą w sumie też można, chyba, że ktoś jeszcze chce coś dopisać. I chyba moglibyśmy już przejść do kolejnego posta MG.

Mam tylko proźbę, żeby w tym drugim poście z pieśnią, zrobić spoiler, w którym będzie tytuł i autor pieśni. Chyba, że pozwolicie mi wrzucić tą część, to sobie ogarnę wszystko.

Piosenka pochodzi z filmu animowanego Księżniczka i Chochliki z 1991 roku, autorem orginalnego, angielskiego tekstu jest Chris Stuart, natomiast nie dokopałam się do tłumacza wersji z dubbingiem.
 
__________________
Nawet jeśliś czysty jak kryształ i odmawiasz modlitwę przed zaśnięciem, możesz stać sie likantropem, gdy lśni księżyc w pełni...
Lua Nova jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem