Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2021, 18:35   #27
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Melkor nie spodziewałam się niczego innego... Zauważyłam już, z własnych obserwacji, iż pojawiasz się w wielu rekrutach ze słowami w stylu "podoba mi się, pomyślę czy znajdę czas..." itd. itp. a potem nic. No cóż... ¯\_(ツ)_/¯

Z Mikem z kolei się pożarłam w finale robienia jego karty, no i nie zagra...

------------------

Anyway, dziś niedziela, ostatni dzień rekrutacji. Nie ma szans, by jeszcze ktoś coś nadesłał na ostatnią chwilę, i przynajmniej ja o nikim takim nic nie słyszałam, więc rekrutacja zakończona!

Do sesji dostają się:

Kerm jako kapitan owej pirackiej łajby.
Sorat jako inżynierka.
Drahtlach jako...hmm...no gostek co ma gadane. Owy "Negocjator".
Makao jako lekarka.

Gratki!

Tematy sesyjne i około-sesyjne pojawią się jutro w dziale sci fi, i jutro będzie też pierwszy pościk. Wszystko zaś w godzinach wieczornych... to chyba wszystko na chwilę obecną.

Pozdrawiam!



Ps: dla tych, co się dopiero "obudzili" i widzą temat: nie widzę problemu, by jakiś nowy gracz dołączył już w trakcie sesji...
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 31-01-2021 o 18:39.
Buka jest offline