Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2021, 12:17   #20
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
Znalazłem sobie gameplaya i poszukałem taki ze spiderem wariant ten co wybrałem i tytuł napawa optymizmem XD
Formalnie to biegasz tak szybko i latasz, że nikt na ciebie czasu nie traci, a sam wroga łaskoczesz XD, a punktacja to z oznaczania wroga jest bardziej XD
Oby fabularnie lepiej się go dało wykorzystać XD
Mówiąc o gameplayach miałem na myśli ogólny wygląd i "klimat" tego, jak funkcjonują mechy w BattleTechu; jak się poruszają, jak walczą. Nie bierz sobie do bani jakichśtam pierdół z naliczaniem punktów z MechWarrior Online, bo gry internetowe to nic innego jak zakamuflowane i opakowane w grafikę warcaby czy inne Monopoly.

Spider będzie bardzo przydatny - do zwiadu, ataków hit & run, kurierstwa (w sensie: goniec wojskowy), a i dwa Medium Lasers mogą narobić szumu w walce z technicalami, lżejszymi czołgami czy polowymi fortyfikacjami. Do pojedynków z innymi mechami lepiej puść współgraczy.

Cytat:
Na niektórych mapach występują jakby takie przerośnięte zapory czołgowe. Mech bez możliwości skoków rozumiem, że może czegoś takiego nie dać rady przejść bo nogi tak wysoko nie podnosi?
Zależy jak solidne i wysokie są. Jeśli są budowane z myślą o powstrzymaniu ciężkiego czołgu lub mecha, to nie inaczej - trza obejść albo przeskoczyć jump-jetami.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 01-02-2021 o 12:20.
Micas jest offline