Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2021, 17:03   #250
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
27 Maius 816.M41, wysoka orbita Grace, Machinarium, czwarty węzeł sieci kogitatorów - główny węzeł detekcji okrętu.

Ramirez mógł w tym momencie kojarzyć się z wielkim pająkiem czyhającym w sieci na swoją ofiarę. Uświięcone przewody sieci neuronowej Błysku Cienia rozpinały się na ścianie jednego z pomieszczeń Machinarium. Wokół latąło kilka serwoczaszek, a dwaj adepci, których dłonie zastępwały automatyczne kończyny o zwiększonych zdolnościach manipulacyjnych operowało przy czterech kogitatorach. Serwitor którego głowa sterczałą obok jednego z kogitarorów wyśpiewywał cyfrowy psalm w techlingua z wtronceniami dialektu binarnych eksploratorów.

MIU osiągnęło pełną synchronizację z okrętem. Słyszał Błysk Cienia. Czuł Błysk Cienia. Ramirez mógł swą myślą dotknąć każdego aspektu statku. W pozie człowieka witruwiańskiego wpisanego w kwadrat wyciągał oba mechadendryty daleko nad głowę wyznaczając kolejne geometryczne układy. Czerwona szata kapłana maszyny trzepotała targana wiatrem klimatyzatorów, które pracowały na najwyższych obrotach chłodząc komory danych.

Narzędziowy Mechadendryt splatał się z siecią neuronową. Oczy statku stały się oczami Ramireza. Elektrograf pod skórą wibrował przyjemnym wyładowaniem Świętej Iskry. Rytuał trwał. Dokładność skanerów wyostrzała się.

Aid the Machine Spirit

Mechanika:
Int 69
Bonusy: +10 święte kadzidło w mechadendrycie, +10 połączenie umysłu z duchem maszyny (MIU)
Pierwszy rzut: porażka 92/89
Drugi rzut: 45/89 4 poziomy sukcesu -> +10 detekcji
Trzeci rzut 37/89 5 poziomów sukcesu -> +15 detekcji



 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 04-02-2021 o 10:00.
Mi Raaz jest offline