Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2021, 19:04   #401
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 109 - 2037.06.02; wt; zmierzch

- Oki, mój post jest :> A termin do pt. 02.05. No to prawie roboczy tydzień na zmajstrowanie posta. Jakby co to można przedłużyć termin. Tak trochę czekałem na Twoją odp no ale jak już pn to szyłem z tego co było.


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; s.zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie



- To w tej turze minęło ok 1 h.



@Jezioro


- Właściwie można chyba skończyć scenkę. Z nurkowania Jarl wywnioskował, że to chyba jednak naprawdę jest kapsuła transportowa obcych. No ale tak w jeziorze i prawie po omacku to jednak trochę ciężko o detale. Ot, na macanego to raczej kapsuła i raczej cała. Mocno zarośnięta glonami itd. jak tyle czasu tu leży.

- Z mechy to by się przydały akwalungi, chociaż dwa. Można takie za kasę kupić legalnie w sklepie 50 kredytów za sztukę (macie 185 na tą chwilę). Dla bezpieczeństwa dobrze by kupić chociaż 2. Można też spróbować załatwić na czarnym rynku czyli w "The Hood" albo w sklepie u Chena. Jak na legalu to można pojechać do jakiegoś sklepu w centrum i kupić no ale trzeba by tam pojechać. Można też zamówić przez sieć wówczas po 2-4 dniach powinien przyjść na wskazany adres.

- A co do reszty to trójka przy jeziorze może coś jeszcze spróbować się rozejrzeć czy pogadać albo co. A jak nie to mogą wracać do bazy i koniec scenki.



@Memphis

- Grupa się podzieliła na dwie mniejsze:

@Piramida:

- Law, Dunkierka, Junior, Maxi

@Pojazdy:

- Kirk, Over, Talbot, Sofia


- Samochody objechały kawałek ale dalej błądzą. Kreską po mapie to pewnie są 1-2 km od piramidy więc dość blisko. No ale jak drogi zatarasowane to może jeszcze nieco zejść nim dojadą na miejsce. Póki się da to jadą a jak się nie da to Over i Talbot wysiadają i sprawdzają czy da się jakoś przejechać i w ogóle jak to wygląda.

- Piesza wycieczka zaś dotarła do piramidy. No z bliska niestety też nie wygląda najlepiej. Czwórka xcomowców póki co weszła przez główne wejście więc jest dość płytko. Wygląda na to, że rzeczywiście tu było kiedyś centrum kryzysowe X-COM no ale oberwało równie mocno jak reszta miasta. Więc teraz jest mocno zdemolowane.

- No i pytanie zasadnicze to jak się xcomowcy zabierają za sprawdzenie tej piramidy. Jak szukają czegoś konkretnego albo zwracają na coś szczegolnego uwagę no to jest dobry moment by napisać w poście i/lub deklarkach.


---


- No i tyle na tą turę Jak jakieś pytania czy deklarki to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline