Wątek: [L5K]- 12 Masek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2007, 18:24   #6
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Na samym początku chciałbym obalc plotki i pomówienia, że niby Skorpioni to intryganci. Nie macie dowodów więc się nie wychylac, bo jakis haczyk znajdę to będę szantażował...

O samej sesji, jest przygotowana i dopieszczona, nie grałem nigdy z MG o takich zdolnościach, dlatego jest dla mnie wielkim zaszczytem byc graczem w L5K w wykonaniu Tammo-dono. Wprowadzenia kryją wiele pracy i innych drobiazgów Obce-sama wyprzedziłaś mnie z kilkoma myślami, jak zwykle jesteś o krok przede mną. Zresztą podczas wprowadzenia moja postac otarła się o śmierc, nawet do tego doszło, że stworzyłem nową. I chyba najważniejsza rzecz. Nigdy rzaden MG nie wzbudził we mnie tyle różnych emocji! Od gniewu po smutek. Tego się nie da wyczytac, ale myślę, że każdy z graczy to czuje. Jako mg uczę się od Tammo MG, wiele ma do zaoferowania, a ja wiele do nauczenia sie.
Co do wad to nie nabraliśmy sobie tylko nam podrzucałeś wady, a my nieświadomie je braliśmy, przebiegły złośniku. No ale czasem czy to w przypływie łaski lub tracąc czujnośc Tammo dawał zalety.

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem