Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2021, 22:23   #134
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Jako, że niby w finale wszyscy grają do jednej bramki, to jednocześnie rywalizują między sobą, więc możecie wrzucić deklarację do mnie na PW, ja rozliczę a każdy sobie pisze post. Kolejność możecie ustalić między sobą, albo ja mogę wyznaczyć lub kto pierwszy ten lepszy. Jak chcecie. Piszecie zgodnie z rozliczeniem, aby każdy czytający miał coś nowego na forum do czytania, wiec docs można ominąć. Na koniec podam wszystkie rozliczenia do wglądu dla wszystkich i po tym będzie post o odpowiedzi królewicza.
Posty mogą być historyjka z własnego doświadczenia, prawdy kulturowej, mitu, legendy być pieśnią lub po prostu jakkolwiek chcecie. Można nazwiązywac do przedmówcy, zgadzać się lub mieć inne zdanie, itd. Najłatwiej i najtrudniej zarazem może mieć ostatni piszący
Pasuje wam tak?
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem