Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2021, 19:36   #802
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Starszego szlachcica wyraźnie zirytowało takie powitanie
- Szanowny karczmarzu nie wiem ile moja córka wam zapłaciła ani czym nastraszyła, ale upraszam was o zaprzestanie tej szarady. Nie znam, żadnego Drachenfesa jam jest Baron Major Generał armii Brevoi w stanie spoczynku z zacnego antycznego rodu Du Penanza! - Powiedział a jego usta wykrzywiły się w wąską linie.

Wziął głęboki wdech - Raczcie wybaczyć, że się uniosłem szanowny karczmarzu, ale odkąd się obudziłem ciągle mylą mnie z jakimś Drachenfesem podejrzewam, że to wina mojej zawstydzonej córki. Przepraszam, was nie jesteście winni nie powianiem się na was wyżywać. Jest to niegodne osoby szlachetnie urodzonej posiadającej doświadczenie życiowe nie chciałbym żebyście w zemście pluli mi do jedzenia - Wydawał się szczerze żałować chwilowej złości.

- Lekarz powiedział że zostawiłem tu ekwipunek nie wiem ile rozkradły Rekotka z Lucyferią ale nie będę was winił za żadne ubytki. Potrzebuje jednak załatwić pewne interesy z tutejszym Baronem oraz strażnikami porządku wolałbym mieć wtedy strój bardziej godny osoby szlachetnie urodzonej. Miło by było, niech Abbadar da żeby zostawiły mi, chociaż parasolkę i instrumenty - Westchnął.

- Panie Kennik czy sądzicie, że moja córka rzuciła na mnie jakiś czar żebym wszystkim mówił, że jestem tym Drachenfesem? Czy w ogóle kojarzycie takiego osobnika z Herbarzy ? - Spytał śledczego, bo Lady Imra doradzała mu zwrócić się do owego jegomościa i polegać na jego rozległej wiedzy.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-02-2021 o 19:40.
Brilchan jest offline