Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2021, 08:57   #24
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Hm... mam proficiency w Medicine i Persuasion?

Mam jeszcze feat Magii Rytualnej (czarodziej, niewidzialny sługa i to zaklęcie co języki tłumaczy). Jeśli osiągnę 4 level to chciałbym sobie wziąć drugi feat co daje 2 sztuczki i 1 zaklęcie 1-go poziomu, też od czarodzieja.
Pomyśl o featach z Tasha's claudron of everything takich jak Fay Touched/Shadowland Touched.

Dają +1 do statystyki (która będzie Twoją statystyką do castowania) czar niewidzialność/misty step i jeden czar 1 poziomu (bez ograniczeń klasowych) z nekromancji/iluzji lub enchantów/divinacji.

Myślę nad typowym Face (charyzma + profiki w powiązanych skillach), ale nie wiem czy uda mi się wyrobić ze stworzeniem postaci.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline