Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2021, 17:21   #13
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Ja mam jeszcze kilka pytań. Jak MG widziałby rzuty w sesji? Będziemy mogli turlać sobie sami na forum czy Mistrz będzie rzucał za nas?

Mamy w planach jakiś system kolejek odpisów? Jak często MG planuje aktualizacje fabuły? (ja bym sugerował dwa razy dziennie, rano i wieczorem, ale ja od lat czekałem na sesję KC i werwa mi rozsadza klawiaturę)!

Który miesiąc mamy w grze?

Co do osoby Artura Szyndlera, to niewątpliwie przesympatyczny człowiek, ale musimy powiedzieć otwarcie, że niemal już gotową nową wersję Kryształów Czasu zabiły niestety jego własne natręctwa i porażająca megalomania. Jakbym miał opisać wszystkie związane z ZEKC perypetie, pewnie bym się w dwóch półtomach nie zmieścił. Szkoda, że nie wyszło, bo projekt był już naprawdę daleko.
 
Ketharian jest offline