Wątek: X-COM
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2021, 19:12   #248
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Sunnen Lake

- Jak jest robota, to Ruben się zwija, norma - mruknął na słuchawce George, komentując dopiero co zakończoną z nim rozmowę.

- I tak na niego nie liczyłam - burknęła Yoshiaki. - To co, zbieramy się? Nic więcej bez sprzętu tu nie podziałamy - dodała, zerkając w ekran z podglądem na kamerę drona.

- Tak, spadajcie stamtąd. Załatwimy akwalungi to zbadamy piwnice tamtego resortu. Trudniej może być ciągnikiem, żeby wydostać tamtą kapsułę - potwierdził Bitterstone.

- To już Law będzie decydował. Aija, Jarl, wracajcie - odparła hakerka i ponagliła towarzyszy nad jeziorem.

Zwiad można było uznać za udany. Zebrali przydatne informacje oraz tropy do zbadania, jak zalana piwnica czy kapsuła obcych. Z pewnością będzie co tutaj jeszcze robić, nawet, gdyby nie mieli zakładać w tym miejscu zapasowej bazy.


Ruiny Memphis, piramida

Kierownik skanu raz jeszcze rzucił spojrzeniem na przedsionek, upewniając się, że nic interesującego nie rzuca mu się w oczy.

- Tu Law. Póki co spokojnie, Kirk. Weszliśmy do kompleksu. Sprawdzimy, ile zdołamy, zanim do nas dołączycie. Nie wiem, co tutaj możemy zastać, ale w razie zerwania kontaktu radiowego, dajcie nam piętnaście minut. Jeśli po tym czasie nie dostaniecie odpowiedzi, spróbujcie się do nas dostać jak najszybciej.

Właściwie mogli spodziewać się wszystkiego. Szabrowników, obcych, robotów bojowych albo innych paskudnych pułapek.

- Myślicie, że znajdziemy tu kolejnego MEC’a? - zainteresował się „Junior”.

- Mi tam by wystarczył laserowy karabin wyborowy - westchnęła „Dunkierka”.

- Nie rozdzielamy się - powiedział skaner, odpowiadając na pytanie Maxi. - Wiem, że obszar jest duży, ale jest nas tylko czwórka, a na wsparcie jeszcze sobie poczekamy. Rozejrzyjmy się najpierw tutaj. Może znajdziemy jakieś plany sztabu kryzysowego albo wzmianki o tym, gdzie składowali sprzęt. Jak nie, to sprawdzamy to miejsce sukcesywnie. Na razie się nam nie śpieszy.

Miejsce nadawało się nawet do przeczekania nocy, gdyby przyszła taka potrzeba. Pytanie tylko, czy w nocy nie robiło się tutaj groźniej.
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline