Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2021, 20:17   #336
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Spokojnie, synu - rzucił Woods do zaniepokojonego kaprala, jednocześnie przeglądając jego książeczkę wojskową. Ledwie zauważalnie kiwnął głową dziewczynom, na znak, że to ich człowiek. - Po prostu ojczyzna cię wzywa... Znowu. Jeszcze jeden, ostatni wysiłek, rozumiesz?

A ponieważ tamten nie mógł rozumieć, oddał mu książeczkę. Po prawdzie wolałby trzymać ten dokument we własnej kieszeni, w ten sposób zniechęcając Lejona do ewentualnej ucieczki, bo w końcu bez papierów daleko by nie zaszedł, ale też nie chciał by tamten pomyślał, że faktycznie jest aresztowany, na co mógłby wskazywać zabór dokumentów.

- Pojedziemy teraz na stację, a stamtąd do Paryża. Chciałbyś zobaczyć Paryż? Piękne miejsce. Jeśli będziemy mieli trochę czasu, chętnie pokażę ci co ciekawsze miejsca - obiecał, wiedząc że czasu na zwiedzanie dzielnicy z charakterystycznymi, nie-białymi latarniami, jak i jakiegokolwiek innego miejsca, nie będzie.

Nie podobał mu się pomysł, że to właśnie on powinien zostać z Belgiem. Kto wie czy Niemiec będzie skory by pójść z nimi po dobroci, a dwie kobietki na pewno nie zmienią jego zdania. A co jeśli ci, którzy go zabrali, tylko nosili francuskie mundury? Może być niezła haratanina. A to jak nic wymaga obecności jedynego w grupie mężczyzny. Poza tym Lejon to rodak Noemie, kto miałby się z nim lepiej dogadać? Ku własnemu zaskoczeniu, nie wypowiedział jednak ani jednego słowa skargi.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline