Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2021, 23:13   #27
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Pani i Panowie, zapomniałem o ważnej kwestii. Naciął się na to Arvelus, za co przepraszam - nie wiedział, że popełnia błąd merytoryczny.

Raz: wszystkie postacie pracują w tej samej firmie. Stern Heavy Industries. Wszystkie ich workmechy są w tym samym parku maszynowym. Ten park maszynowy został już zaatakowany przez Bandytów i Workmenów. Przebieg ataku opisał Stalowy w swoim wpisie.

Dwa: wasze posty są w układzie chronologicznym (poniekąd kto pierwszy ten lepszy). Czyli park po odejściu obrońców został zdobyty przez Workmenów, którzy zagarniają jego zawartość - w tym mechy i uszkodzone pojazdy. Są wspierani przez nieco czołgów z parady. Nie da rady ich stamtąd wykurzyć bez poważnego kontrataku NVDF. Reszta mechów jest tym samym stracona.

Za kulisami zlecam niektórym z Was wrzucanie pewnych rzeczy do swoich postów, bo ja mam sklerozę przy pisaniu, albo węszę okazję by ktoś coś opisał na swój sposób. Tym samym kanonem sesji są: wątek uchodźców poruszony przez Zombiannę w swoim pierwszym wpisie, wątek Workmenów poruszony przez Azraela w swoim pierwszym wpisie, wątek utraty drużyny SHWAT w drugim wpisie Stalowego, wspomniany powyżej wątek utraty parku maszynowego i reszty IndustrialMechów. Bierzcie to pod uwagę pisząc swoje kwestie.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline