Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2007, 21:18   #102
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Narazie się zawziołem i nie poddam się tak łatwo. Jak mój sensei powiada
"... jeśli czegoś nie wiesz to jesteś głupcem, lecz gdy postarasz się tego dowiedziec przestaniesz nim byc. Jeśli jednak pozostawisz to lub dasz rozwiązac problem za siebie nie starając się go zrozumiec to pozostaniesz głupcem do końca swego życia..." Sensei Tamura, przekazał sempai B. Strachowski.
A rady tego człowieka sa dla mnie bardzo istotne więc gdy polegnę poproszę Cie o pomoc lecz bedę chciał wszystko wiedziec jak to zrobic.
Kolejny cytat sensei Tamury przekazał sempai B. S.:
"...gdy ci pokażę zapomnisz, gdy wytłumaczę zrozumiesz, gdy poczujesz zapamietasz do końca życia..." przyznam, że bolało...
Więc proszę daj mi czas do jutra.

Pozdrawiam

Manji.



Edit.

Niah, niah to co zrobiłem to może nie to co chciałem, ale już teraz wiem jakiego mi programu brakuje.
Teraz zabieram się za wypełnianie karty. I może mi się uda coś napisac...

Sława!
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.

Ostatnio edytowane przez Manji : 25-08-2007 o 23:43.
Manji jest offline