Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2021, 00:30   #28
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Ja to nie wiem czy coś dla ekipy spieprzyłem. Dodałem tylko prywatną ochronę rodziny spencerów XD Zapłaciłem za to młodszym i tak bezużytecznym bratem XD Może to i powergaming, ale wole nie dawać na siłę naboi mg do gnojenia graczy XD Może i dodałem coś o chaosie w rządzie, ale bardziej dla usprawiedliwia swojej historii l dla zgodności z wpisem jaki pojawił się wcześniej. Ogólnie to taka odezwa do współgraczami, albo może miła umowa. Ograniczmy może bajarze nie i światotworzenie na bezpiecznym poziomie który nas nie pogrąży XD Przepraszam Stalowy, że pada na ciebie, ale na moje to najbardziej wyraźny przykład. Swoim wpisie pogrążyłeś chyba wszystkie mechy jakie dotychczas posiadała republika. Choć stawiam, że mg i tak nam by je zabrał, a moje domysły mijają się z prawdą w odległości ziemi do słońca i wprowadzają tylko ferment to tak daje to do dyskusji.
 
Lynx Lynx jest offline