Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2021, 11:26   #1477
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nie zależy mi jakoś niesamowicie na tym, po prostu sądziłem że to byłoby zabezpieczenie jeżeli z dysków nie da się nic odczytać ale nie musimy.

Ale na pewno Duncan by chciał wyciągnąć dysk z komputera dla Maxa bo chciałby te wyniki swoich badań których pewnie nie będzie tam ale ma nadzieje na jakieś dane.

I chciałby ten gryf zepsutej gitary bo to fajny item do craftingu reszta nie jest konieczna.

Ci biedacy z wypranymi mózgami nie zasługiwali na śmierć ale akurat doktorki jak najbardziej zasługują. Duncan na pewno się wścieknie na Tommyego że nie pomyślał o odwróceniu prania mózgu.

Trochę mam nadzieje że Max mu przerwie zanim wszystkich zabije :P ale jak tam wolicie.
 
Brilchan jest offline