Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2021, 16:01   #853
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
K O N I E C

@Desz

- Dzięki wielkie za dobre słowo, komentarz i ciekawą notkę w profilu Fajnie coś takiego poczytać na koniec prawie 3 lat grania


@Wszyscy

- Cóż, chyba nie ma co dłużej tego przeciągać. Czas ostatecznie zakończyć tą sesję. Różnie nam się działo na tej sesji ale ostatecznie udało nam się doprowadzić ją do końca. Będę ją mile wspominał i cieszy mnie, że Wy chyba też widząc po tych komentach na koniec. Myślę, że wspólnie udało nam się wykreować niepowtarzalny klimat i uniwersum sesji. Kto wie? Może kiedyś uda się do niego wrócić chociaż niczego nie obiecuję bo na tą chwilę głównie koncentrowałem się by zakończyć tą sesję. No a może nie i strefa pozostanie w tej sesji

- I z mojej strony tyle. Życzę Wam na koniec zdrówka i czasu na te nasze forumowe hobby i pasje. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze w innych sesjach


- A opiekuna działu prosiłbym o zamknięcie sesji i komentów oraz przeniesienie ich do archiwum
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline