Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2021, 17:15   #38
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Dobra, nowy post wisi, a teraz garstka info

Zakwaterowanie w ratuszu jest... kiepskie xPPP no ale w końcu są jakieś zdatne pokoje do nocowania, niestety na podłogach. No ale jak co, tych pokoi są tylko 3.

Jeśli ktoś chce, może odgrywać biwakowanie, jakieś kąpiele, i inne takie, a chwilowo nikt z miejscowych nie przychodzi odnośnie spraw lekarskich.

Jeśli ktoś chce, może się wybrać do pogawędki z Ismaelem, jeśli nie, no to nie, wasz wybór, czy kogoś ta scenka zainteresuje, czy nie :P a jak naprawdę nie będzie nikogo, no to ja ją nawet wykasuję z posta, bo to wtedy będzie oczywiście bez sensu.

Chronologia nie gra roli. Spotkanie z aniołem może być i równocześnie z wycieczką Jamesa i Boba na miasto, może być przed ową wycieczką, zależy właśnie, kto na co się zdecyduje, kto w jakiej scence weźmie udział. Wasze sprawy "ratuszowe" mogą również mieć miejsce przed scenką z aniołem, whatever...

Powiedzmy, że w sesji jest tak godzina 18.

Czas na odpisy do 15.02

To chyba wszystko...
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline