Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2021, 18:25   #1
Quantum
 
Quantum's Avatar
 
Reputacja: 1 Quantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputację
Kamienie Zagłady - badanie rynku

Siemanko!

Planuję poprowadzić swoją pierwszą sesję tutaj i atakuję od razu na grubo, bo chciałbym zaproponować Wam Kamienie Zagłady, czyli (nie)sławną kampanię do Warhammera 1ed. w której bohaterowie poszukują Kryształów Mocy.

Zrobiłem research i dotarłem do prologu napisanego przez Jamesa Wallisa (pisarz wydający książki pod szyldem WH), który ładnie wprowadza postaci w to, co dzieje się później. Jak pewnie fani Młotka wiedzą, cała kampania nie została dokończona w wersji polskiej, ale zrobił to ktoś inny i będę miał śmiałe plany spróbować to pociągnąć do końca. Niektórzy nazywają tę kampanię Młotkowym D&D, gdyż dużo jest dungeon crawlingu, ale też moim zdaniem jest ten vibe 1 edycji, a oprócz tego mam zamiar wrzucić swoje ‘3 grosze’.

Gralibyśmy na mechanice 2 edycji, tempo przewidywał bym 3 dni dla graczy, 2 dla MG. Przyjąłbym maksymalnie 6 osób, rzuty po mojej stronie, bez docka, postaci mniej więcej w połowie 1 profesji, z awansem w trakcie przygody.

Ktoś chętny?
 
Quantum jest offline