Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2021, 21:52   #784
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 20 - 2519.IX.33; południe

- Oki, to mój post jest :> Co do terminu na wrzucenie postów to do pt 02.12 czyli roboczy tydzień na wrzucenie posta. :>


Stan zdrowia

Karl 4/14; s.poważny (-20);
Anthon 8/12; s.ranny (-10);

Manfred 12/12; s.zdrowy (0);
Igor 12/12; s.zdrowy (0);
Jana 15/15; s.zdrowy (0);
Alex 6/15; s.ranny (-20);
Allif 14/14; s.zdrowy (0)


PZ

Karl 420 PZ
Anthon 205 PZ


PD


Karl 10 PD za wrzucenie posta

Karl 5 PD za odegranie ciężko rannego

Karl -10 PD za spóźniony post

Anthon 10 PD za wrzucenie posta

Anthon 10 PD za wyskok na przedpole i użycie magii

Anthon -10 PD za spóźniony post




Razem:

Karl 600 + 5 = 605 PD

Anthon 335 + 10 = 345 PD



---


- W tej turze minęło ok parę chwil. Ot obie strony zakończyły walkę i rozeszły się w swoje strony.



@Wszyscy


- Właściwie zrobiło się po walce. Po żadnej ze stron raczej nie zanotowano żadnych zgonów ale obie dostały mniejsze lub większe cięgi (zależy kto). I na tym się skończyło. Ogry znikły gdzieś w lesie i tyle o nich w zamku wiadomo.

- Co do rzutów Anthona na magię to kula się na dmg k6 a nie k10. K6 jest taką standardową kostką na takie okoliczności o ile nie jest powiedziane inaczej. Co do Siły czarów to za mordeczy pocisk rośnie o 1 czyli w użytym zaklęciu jest Siła 4 a nie 3 jednak strzał jest tyle co Magii czyli u Anthona 3.

- Koniec końców czar trafił ale nie na tyle by powalić ogra. No a potem walka się skończyła.

- W tej turze chciałbym wiedzieć co górska wycieczka zamierza porabiać dalej. Tak powiedzmy do końca dnia i może dzień czy dwa kolejne.



---


- I chyba tyle z mojej strony. Jak są jakieś pytania czy deklarki to piszcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline