Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2021, 09:14   #495
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 14.

Tym razem bardzo mało się dzieje. Ponieważ nie mam jak czasowo skleić Qwertego z resztą grupy to macie niezależne wątki.

W Mortlake theatre udało Wam się wejść do środka dzięki zgraniu Cath i Spoona. Pytanie co dalej. Każdy z Was ma przeczucie, że ktoś Was obserwuje. Wasza sprawa czy coś z tym zrobicie. Nie widzicie kamer jakby co.

Ombrose: Twoja przygoda odbywa się poza ciałem i rozgrywamy ją jako Memoriam. Jest to o tyle szalone, że nie masz pewności nie tylko “gdzie”, ale też “kiedy” i “jak”. Masz tak 50% szans na to, że jest to wspomnienie wizji jaką Twoja postać miała w przeszłości starając się zerknąć w przyszłość. Życzę Ci dobrej zabawy w eksploatowaniu tego motywu.

Poza Ombrosem od Was liczę na krótkie deklaracje. Mogą być nawet w komentarzach. Myślę, że każdy z Was da radę “iść” ze dwa razy w tej kolejce.

Na razie nie ruszyłem tematu Blue Monsoon, jeżeli Yusuf chciałby się oddalić, to mogę go tam przepchnąć jeszcze w tej kolejce (choć zachęcam do nie rozdzielania się)
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline