Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2021, 10:04   #250
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ramirez gdy tylko otrzyma informacje o statku rozpocznie naciski na seneszala i pierwszą w celu eksploracji okrętu. Domniemany statek transportowy to potężny zastrzyk profitu dla rodu. Należy dokładnie sprawdzić co tam jest. Idealną sytuacją byłoby gdyby udało się uruchomić tę bestię i wrócić do Footfall.

Gdzieś w głowie tli się pomysł poprowadzenia go z minimalnym obłożeniem servitorów i grupą techkapłanów. Ale to dopiero gdy zweryfikujemy co jest na pokładzie.

Chętnie ruszę po logi na ten okręt, na ochotnika.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline