Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2021, 15:56   #26
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Luc du Lac Zobacz post
no Dhratlacha też możesz wpisać - już wyprowadził pierwsze decyzje

jak pisałem - toto nie ruszy szybciej jak za 3 miechy (letko) + wiecie jak jest, sytuacja w kraju niewesoła, a ja jestem z branży która dostała naj-naj i jest na końcu wszystkiego.
Tym niemniej widzę że tutejsza ekipa ma na tyle chęci/powera że to może wypalić
także - jak nie tutaj to nigdzie
w wolnym czasie rzucę rys jakbym to widział
Właśnie dlatego, że padły pierwsze decyzje potrzebuje dużo informacji, bo wszystko jest luźne, a czasu ucieka i sam nie mam go najwięcej

Yup, my tutaj takie radosne forum, co potrafi docenić dobrą rzecz... tak, są też użyszkodnicy, jak wszędzie, ale na nich nie zwracać uwagi. Tylko dobrze się bawić

ReUpload:

@Luc, pora sprawdzić co trzeba sprawdzić. Wbijaj na Doca co Ci wysłałem, bo mam parę pytań, w tym takie co może ci się diablo spodobać na końcu... mi się podoba

Tak, Drańlach Kontratakuje. Zemsta Skrzynki Piwa czy jakoś tak... Tak czy siak na pewno jest Nowa Nadzieja... czyli Gry o Zgon ciąg dalszy
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 09-02-2021 o 18:03.
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem