Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2021, 13:56   #2581
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Formalnie to była wcześniej pyskówka podczas której Gustav zdzielił w gębę von Rudgera - a była taka że von Rudger chciał by Kadetkę dalej poić narkotykiem który podawali jej Graniczni ("bo nie wypada szlachetnej panny wiązać sznurem"). Gdy był związany starałem się Gustavem z nim pogadać. Niestety nie udało się z niego wyciągnąć wiele informacji, ale przy którejś Kadetka spanikowała czy przestraszyła się i zwiała w głąb tunelu. Chyba próbowałem zmiękczyć pana oficera mówiąc coś o dostarczeniu dziewczyny do Nuln, na co ona się wystraszyła - nie zajarzyła że Gustav blefuje, tak dobrze mu szło.

Kiedy Loftus pobiegł za Kadetką próbowałem się dalej urabiać oficera, tyle że się nie udawało - "jego misja jest ważniejsza, dawaj tu dwóch ludzi bym mógł ją odwieźć do Nuln". Na wzmianki o listach Elektorki i innych rzeczach miał to w pompie.
Jak napisał Hen, obawiając się że von Rudger sam coś rozgrywa - wszak Kadetka mówiła że Rudger otworzył furtę i wpuścił Granicznych na zamek, postanowiłem się go pozbyć.
Gdy wróciliście Gustav rzekł że "ktoś pomieszał von Rudgerowi w głowie i w pewnym momencie rzucił się na Gustava" a ten przebił go w samoobronie. Von Grunnenberg jeszcze chciał ładny teatrzyk odstawić że żal mu oficera i próbował go pochować z godnością, ale Oleg wraz z Leo którym się bardzo oficer nie podobał zabrali trupa na oczach wszystkich nad rzekę pomimo rozkazu, obciążyli kamieniami mu spodnie i sru w odmęt strumienia : DDDDD
Absolutnie nie biorąc pod uwagę że w zimnej bieżącej wodzie trup może mieć problem z szybkim rozłożeniem się : DDDD
 
Stalowy jest offline