Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2021, 20:57   #2584
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Jak napisał Hen, obawiając się że von Rudger sam coś rozgrywa - wszak Kadetka mówiła że Rudger otworzył furtę i wpuścił Granicznych na zamek, postanowiłem się go pozbyć.
Tak, a von Rudger twierdził, że to ona otworzyła furtkę.

Cytat:
Gdy wróciliście Gustav rzekł że "ktoś pomieszał von Rudgerowi w głowie i w pewnym momencie rzucił się na Gustava" a ten przebił go w samoobronie. Von Grunnenberg jeszcze chciał ładny teatrzyk odstawić że żal mu oficera i próbował go pochować z godnością, ale Oleg wraz z Leo którym się bardzo oficer nie podobał zabrali trupa na oczach wszystkich nad rzekę pomimo rozkazu, obciążyli kamieniami mu spodnie i sru w odmęt strumienia : DDDDD
Absolutnie nie biorąc pod uwagę że w zimnej bieżącej wodzie trup może mieć problem z szybkim rozłożeniem się : DDDD
No, już bez przesady, rybki już objadły mięsko. Albo niedźwiedzie, strumienie to nie bezdenne jeziora. Więc trupa "prokurator" nie ma. Tylko samą informację o śmierci brata - dziewczyna nie widziała jak do niej doszło.


Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Ten jego brat to kto? Nie mogę sobie przypomnieć akcji w jaskini. To chyba jak nie grałem z rok akcja.
Czy możesz mi dać namiar gdzie to w sesji lub napisać nawet na PW co i jak było?
Pi0t i Stalowy już odpowiedzieli, a w sesji to tak od 63 strony w sumie zaczynają się z nim rozmowy. I na 67 się kończą.

Cytat:
W sumie ten obrońca to mi nie potrzebny jedynie by mnie prostował jakbym zbaczał z prawnej drogi i prawnym wsparciem był.
On ma Ogd pewnie o wiele mniejsze od mojego i tak a to o to tu chodzi. Bronić się nie da przy takich sędziach więc muszę odwlec to w czasie lub dowódcę dowódców przekonać, że może mieć kłopoty jak za szybko zapadnie werdykt.
Po to jest. Na przykład teraz podpowie, że odwlekanie Trybunału zwołanego w trybie doraźnym jest niemożliwe. I przypomni, że w prawie Imperium obowiązuje domniemanie winy, czyli to oskarżony dowodzi swojej niewinności.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Aha. Czyli był zdrajcą i sprzedawczykiem. Pomagał Granicznym złapać siostrzenicę Elektorki a później ją narkotykami truł by spokojnie na drugą stronę gór przewieść?
Z tego co piszą Twoi koledzy gracze można odnieść takie wrażenie.
Ustalmy fakty: akurat von Rudger chciał ją wieźć do Nuln. próbował wywieźć ją z Pfeildorfu po otrzymaniu informacji, że Baronowa Toppenheimer zdradziła i zgodnie z rozkazem jaki dostał od kogoś bardzo bardzo ważnego. Przynajmniej wierzył, że to od kogoś takiego. Z wiedzy Gustawa wynika że mogła to być Elektorka albo co najmniej szef wywiadu, wuj dziewczyny. Zostali złapani przez granicznych ale podczas transportu Ostatnim udało się ich uwolnić.
A żeby znów nie uciekła (tak jak uciekła z domu) to potrzebował by nie była zbyt przytomna w trakcie jazdy do domu. To Ostatni się uparli by ją powieźć w góry, w samo centrum walk.

No, ale sędziów nie było przy żadnym z tych wydarzeń ani w jaskini, w której zginął z ręki Gustawa, więc różne rzeczy możesz spróbować sędziom weprzeć.
Problem Gustawa polega też na tym, że nawet gdyby tamten był zdrajcą to zamordowanie go ot tak było nielegalne. Istnieje szansa, że jeśli Gustaw udowodni ponad wszelką wątpliwość, że jak się kogoś uważa za zdrajcę to można go bez sądu zabić i sąd się do tego przychyli, to Magnus się z tym zgodzi i ubije Gustawa na miejscu.

Tym razem Hakon Twoja postać wpadła w kłopoty zupełnie bez Twojej winy... ale na szczęście do kary śmierci są potrzebne trzy głosy, więc wystarczy, że przekonasz choć jednego sędziego. Albo, tak jak planujesz, że wydanie wyroku w trybie doraźnym już teraz będzie miało nieprzyjemne reperkusje.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 11-02-2021 o 20:59.
hen_cerbin jest offline