Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2021, 22:18   #2588
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Cytat:
To Ostatni się uparli by ją powieźć w góry, w samo centrum walk.
W gwoli ścisłości nie wszyscy, rozważałem i sugerowałem porzucenie misji i zawiezienie jej do domu, próbę wyrwania się z struktur armii na rzecz wywiadu/dostarczenie jej do twierdzy Khazadów. Część rzeczy z postów wprost o tym mówiła część z lipcowych pw, choć wtedy Gustawem kierował Stalowy
Cytat:
- Gustawie jako pierwszy poparłem Cię jeszcze w garnizonie, ale teraz prowadzisz nas na pewną śmierć. -Loftus nie miał zamiaru bawić się w gierki słowne, nie tym razem.
- Von Rudger z dziewczyną nie uderzą z nami na Granicznych, nie możemy też ryzykować, że ich ponownie złapią. Źle się stało, że pozbyliśmy się konia. Skoro nie zmieniasz planów, to niech Oleg za jakiś czas przeprowadzi mnie i tamtą dwójkę w innym miejscu do głównego traktu. Z stamtąd trafię do krasnoludzkiej twierdzy. Jestem gotów zaryzykować, a i tak będziesz musiał kogoś im oddelegować. A ja przez klątwę wiedźmy mam coraz większy problem z posługiwaniem się eterem. - Mag zakończył pierwszą sprawę i przeszedł od razu do drugiej


Tak czy inaczej różnie może być z dochowaniem terminu odpisu.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline