Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2021, 01:44   #786
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 21 - 2519.X.01; zmierzch

- Oki, to mój post jest :> Co do terminu na wrzucenie postów to do pt 02.19 czyli cały tydzień na wrzucenie posta. :>


Stan zdrowia

Karl 6/14; s.poważny (-20);
Anthon 9/12; s.draśnięty (0);

Manfred 12/12; s.zdrowy (0);
Igor 12/12; s.zdrowy (0);
Jana 15/15; s.zdrowy (0);
Alex 7/15; s.ranny (-20);
Allif 14/14; s.zdrowy (0)


PZ

Karl 420 PZ
Anthon 205 PZ


PD


Karl 10 PD za wrzucenie posta

Karl 10 PD za zorganizowanie czasu podwładnym

Karl 10 PD za szybki post

Anthon 10 PD za wrzucenie posta

Anthon 10 PD za zorganizowanie sobie pracy z barykadą

Anthon 5 PD za szybki post




Razem:

Karl 605 + 30 = 635 PD

Anthon 345 + 25 = 370 PD



---



- W tej turze minęło ok 1,5 doby. Czyli skończył się poprzedni i minęła większa część kolejnego. Obecnie Słońce zaczyna zachodzić więc powoli robi się zmrok. Poza tym jest bardzo zimno jak ktoś jest na zewnątrz dłuższy czas.

- Co do kulania na rany to rano poszły testy. Karl 4/15>6/15; Anthon 8/12>9/12; Alex 6/15>7/15. To już łącznie gojenie (ODP) + leczenie Jany (INT). Więc jest nieco lepiej chociaż tylko u Anthona widać wyraźną poprawę po przekroczeniu progu z rannego na draśniętego.

- Poza tym Anthonowi i chłopakom udało się wczoraj i dzisiaj zbydować zawalidrogę w bramie. Głównie z kamieni bo ich jest najwięcej w zamku. Wyszła sterta na wysokość mniej więcej człowieka. Póki nie jest broniona można się po niej dość zwyczajnie wspiąć. No jak jest broniona oddziela obrońców od napastników. Gdyby ogr stał na zewnątrz w fosie to czubek barykady powinien być gdzieś na wysokości jego głowy.

- Allif wraca z wycieczki i przynosi jelonka. Oraz wieści o ogrzym obozie w dole. Jest gdzieś tam na dole doliny za lasem więc z zamku go nie widać. Wygląda na to, że teraz są 3 ogry a 2 z nich są dość poturbowane.

- I właściwie na tą turę bym chciał wiedzieć to co zwykle czyli co zamierzacie uczynić w takiej sytuacji. Tak powiedzmy w perspektywnie nadchodzącej nocy i dnia.



Cytat:
Btw. Anthon ma efektywnie magię na 4. 3 sam z siebie i chowaniec dodaje mu +1.
- Wybacz kompletnie zapomniałem o tym żółwiu. Ale cóż, przez tyle postów nie pojawił się on ani razu w żadnej scenie ani rozmowie ani nijak. Więc w ogóle o nim zapomniałem. Można uznać, że na czas walki był zbyt daleko aby go użyć. Ale generalnie to jak mag ma chowańca to dobrze by chociaż czasem o nim coś napisał wpście chociaż po to by o nim przypomnieć



---


- I chyba tyle z mojej strony Jbc to piszcie i pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online