Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2021, 01:57   #788
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Znaczy... zawarłem go w mechanice posta mówiąc "magia 4" =p
Żółw nie brał udziału w sesji, bo magistrowanie nie brało udziału w sesji.

Generalnie ok, ale jeśli to dodatkowe trafienie by go ubiło czy coś... to mi nie mów =p
- Owszem napisałeś 4 Magii no ale jak wiesz w KP masz 3 Magii. Więc uznałem to za jakąś pomyłkę. Do głowy mi nie przyszło, że to policzyłeś sobie z chowańcem o jakim nawet w tej deklarce i rozpisce mechy nie było ani słowa.

- Ale już było, minęło. Nie ma co robić hecy. Po prostu na przyszłość by dobrze było wspominać o tym żółwiu tam i tu w postach, w końcu on gdzieś tam jest no a wielki nie jest ale nie aż tak mały jak moneta czy co. To gdzieś tam powinien się pojawić co jakiś czas. Właśnie choćby dla przypomnienia, że jest coś takiego. A w rozpisce wolałbym zapis w stylu 3+1 bo to jak ktoś ma Magii 2 czy 3 czy ile to ja mam nawyk, że to tyle ma bazowo z KP za statę Magia właśnie.



Cytat:
Jak to wygląda z wydawaniem expa? Możemy to w dowolnym momencie zrobić?
- Tak, możecie wydać kiedy chcecie te PD. Ale najlepiej na coś co było już kulane i na raz jedną statę o 1 raz. No i zgłaszajcie mi co kto by planował sobie rozwinąć to powiem czy ok czy nie bardzo mi się to widzi
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline