Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2021, 10:48   #2
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Skleroza nie boli, tylko trzeba się nachodzić, jak mawiała moja babcia.
Zapomniałem wspomnieć o pewnym detalu. Nie jest on co prawda najważniejszy, ale stanowi moim zdaniem pewien ciekawy akcent w tej przygodzie.

Chodzi mi o bohaterów drugoplanowych. Mógłbym użyć terminu NPC, ale to nie do końca oddaje sens tego o czym myślę.
Bohaterowie drugoplanowi, to postacie, które będą przewijać się w fabule wielokrotnie w różnych okolicznościach.
Takimi postaciami będą na przykład kapitan Matlock, czy właściciel "Błękitnej Ropuchy" Herb Müller.
Takich postaci będzie oczywiście więcej, to są tylko przykłady.
Jeżeli ktoś nie chce wcielić się w detektywa, to może spróbować właśnie odgrywania jednej, czy też więcej postaci epizodycznych. Nie będzie to oczywiście pełnowymiarowe klasyczne granie, ale raczej odgrywanie różnych postaci.
Taki gracz będzie dostawał ode mnie pewne informacje, wytyczne i poprzez swoje odgrywanie danej postaci będzie miał czynny udział w fabule. A od tego, jak i co powie będzie nie raz zależało jak potoczą się dalsze wydarzenia.

Do tego dochodzi jeszcze możliwość odgrywania tak zwanych guest star.
W tym wypadku chodzi o jednorazowe wcielenie się w postać, która pojawia się w jednym epizodzie. Do roli guest star może aspirować każdy użytkownik, który ma na to ochotę i można to zrobić w dowolnym momencie sesji.

To takie moje dwie eksperymentalne idee, które są w zgodzie z duchem kryminalnych seriali i w zamyśle mają stanowić dodatkowy smaczek sesji.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death

Ostatnio edytowane przez Ribaldo : 14-02-2021 o 12:36.
Ribaldo jest offline