Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2021, 16:33   #10
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ribaldo Zobacz post
@GreK czyli taki klasyczny policyjny informator. Pięknie! Mi to pasuje.
Mafijny żołnierz o mieszanym pochodzeniu, który musi na każdym kroku udowadniać, że nie jest gorszy od 100% Włochów. Na dodatek ma już zawiasy za jakieś rozboje, czy inne drobne przestępstwo. I to jest ów hak, który zmusza go do współpracy z detektywami.
Oni przymykają oczy na jego drobne nielegalne interesy, a on odwdzięcza się różnymi informacjami.
Szczegóły relacji z detektywami doszlifuje się, jak pojawią się już owi detektywi.
Oczywiście Albert Pollack także jest stałym bywalcem "Błękitnej Ropuchy"

...
To jesteśmy dogadani. Daj znać jeśli sesja ruszy.
Ew. do przemyślenia taki koncept na haka...
Detektywi zostają wynajęci przez małżonkę Pollacka, która podejrzewa, że ten ją zdradza. Znajdują dowody na jego skoki w bok (prawdziwe lub sfingowane - nie ma znaczenia) lecz dochodzą do wniosku, że większą korzyść odniosą szantarzując kochasia. Albert wie, że jeśli "dowody" trafią do ojca, to jest skończony (włoski krawat, te rzeczy). Zabicie detektywów nie wchodzi w grę, bo wtedy dowody zostaną doręczone do ojca rodziny.
To tylko pomysł. Nie wszystkim graczom takie brudne zagrywki będą pasować. Twój hak też mi odpowiada.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline