Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2021, 20:28   #223
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Stalowy/Brilchan/archiwumx - zapomniało mi się, że to walentynki i cały weekend wyjęty z działania w rpg. Jutro odpiszę do waszych postaci.
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Pytanie, czy ci zmarli na lekkie objawy (prawdopodobieństwo wymiocin) są na zewnątrz, prawda?

Czy wysiłek fizyczny wlicza się w resuscytację krążeniowo oddechową?

Ogólnie jest wiadome dla Daniela, czy Bartosz zna chociaż podstawy Pierwszej Pomocy?
Zmarli to ludzie, którzy nie otrzymali na czas pomocy. Uznałem, że nie byli ruszani tak jak Ilłina - żeby nie marnować czasu, który mógłby być poświęcony dla jeszcze żywych. Trochę tutaj w imię pchnięcia akcji do przodu uznałem, że tak a nie inaczej zachowają się wasze postacie w tej sytuacji. Jakbyście mieli z tym problem to wyjaśnijcie to dynamiką sytuacji. Poza tym Daniel zdał test strachu właśnie z tego powodu, żeby nie rozkleił się, a logicznie przeniósł swoje starania na żywych, a nie rozpaczał nad martwą.

Nie. Wysiłek fizyczny to coś bardziej dynamicznego w stylu bieganie. Uciekanie. Walka wręcz osób poniżej siedemdziesiątego roku życia.

Możemy uznać, że wie, że nie zna.
 
Anonim jest offline