Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2021, 22:19   #294
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
A deklaracyjnie to:
- Poważyć dalej mikstury
- Zaaranżować kąpiel Amazonki. Jak się przeor zgodzi to wprowadzić balię do świątyni. Jeśli nie, to zorganizować eskortę i przewieźć wieczorem do rezydencji da Limy. Najlepiej kobiecą eskortę. Preferencyjnie Zoe od kapitana, Babette od Carstena i Jordis od Cesara.
- Powęszyć po karczmach za niejakim Drzazgą. A potem zdybać go, dać mu wycisk i zapytać co miał do Javiera
- Ok, dzięki za deklarki


Cytat:
Mój post jutro. Próbuję od rana popisać ale po nockach ciężko się pisze. Przepraszam za zwłokę.
- Ok, dzięki za info. Poczekam do jutra z postem


Cytat:
U mnie do rozwoju są Isabella i gwardzista Bertranda Emilio, a jeśli mogę trzech to jeszcze jego brat Guido. Rozpisać ich z 20 rozwinięciami i pięcioma umiejętnościami podstawowymi jak było wcześniej pisane, czy mogą dostać jeszcze jakieś doświadczenie od Bertanda, które muszę już definitywnie wydać skoro została jedna kolejka do wyruszenia w dżunglę?
- No dobra niech będzie po 3 BN-ów. Ale nie więcej bo to 5x3=15 BN-ów w excel do tego 5 aktywnych postaci czyli cały tłumek do pilnowania.

- A z rozpiską wystarczy mi taki skrót jak poniżej załączam. Jak coś wyjdzie w praniu to najwyżej się dorobi.

- Z PD-kami możecie wydawać tak samo jak u głównej postaci. Ale, że nie było do tej pory rozpiski tych BN-ów to nie wiem ile PD-ków mają pomocnicy.




Lista BN-ów pomocników


Carsten
- BN 1 +2 umsy zaawansowane
- BN 2 +2 umsy zaawansowane
- BN 3 +2 umsy zaawansowane

Bertrand
- Isabella +2 umsy zaawansowane
- Emilio +2 umsy zaawansowane
- Guido +2 umsy zaawansowane

Ekthelion
- BN 1 +2 umsy zaawansowane
- BN 2 +2 umsy zaawansowane
- BN 3 +2 umsy zaawansowane

Iolanda
- BN 1 +2 umsy zaawansowane
- BN 2 +2 umsy zaawansowane
- BN 3 +2 umsy zaawansowane

Cesar
- Jordis +2 umsy zaawansowane
- Javier +2 umsy zaawansowane
- BN 3 +2 umsy zaawansowane
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline