Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2007, 13:16   #9
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
Harv sadze ze masz racje. Z tego co widze kitsune jest tak przekonany o swej nieomyslnosci, ze nie pozwoli sobie dopuscic kogos argumentow. Rozumiem wiele rzeczy... Np. moze uwazac sie za alfe i omege w tej dziedzinie, bo sie ksztalcil w tej dziedzinie. Widze tez ze nie dopuszcza do siebie tego, ze moze nie miec w jakims punkcie racji. Mysle ze argumenty w stylu "ja to wiem bo to moj zawod" nie stanowia jeszcze podstaw na uznanie jego racji, jednoczesnie daja mu szanse na forsowanie wlasnych idei. Jak do tej pory nie zauwazylem nawet cienia "wiesz... moze cos w tym co mowisz jest...". Nie podoba mi sie podejscie w stylu "moja racja a wy jestescie ............. bo tak!". Nie chce mi sie juz dyskutowac bez celu w tych tematach.
Dzieki Harv za kubelek zimnej wody. Pewnie bym tak dlugo pisal w tych tematach, zapominajac o sesjach.
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.
corenick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem