Wątek: Demony
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2007, 13:21   #19
bookworm
 
Reputacja: 1 bookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodzebookworm jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Nie wydaje mi się, żeby tak było, nie mogę sobie przypomnieć takiej informacji. Z tego co pamiętam do demony z mrocznymi bóstwami mają tyle wspólnego, że te drugie robią z pierwszych wysłanników.
Demony są po prostu istotami 'zamieszkującymi' domenę chaosu.
Odwołuję się tutaj do dodatków w których opisywane były demony bóstw chaosu.
Ale masz rację są też demony te opisywane w bestiariuszu 1ed. które nie były przywiązane do żadnego bóstwa, które po prostu zamieszkiwały domenę chaosu, ale tych demonów nie stosowałem w scenariuszu nigdy - wyglądają trochę jak element bestiariusza do zapełniania lochów i luk fabularnych w scenariuszach typu Demoniczna Horda.
Zresztą zastanawiam się czy ktokolwiek spotkał w grze np. Mardagga i jaki był sens owego spotkania (poza wyładowaniem frustracji MG)
 
bookworm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem