Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2021, 03:28   #415
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
I tak doszliśmy do końca historii, mam nadzieję, że zakończenie was satysfakcjonuje. Jestem bardzo zadowolony z tego co wspólnymi siłami udało nam się stworzyć, wspaniale jest móc grać z tak utalentowanymi, inteligentnymi ludźmi, doskonale odnaleźliście się w konwencji, tematyka była dość ciężka, szczególnie rudej zafundowałem karuzelę emocji, ale tak już mam, że lubię tworzyć opowieści, koło których trudno przejść obojętnie i niosą w sobie jakieś głębsze treści lub chociaż do takich aspirują. Dziękuje wam wszystkich, obecnym i nieobecnym za udział, mam nadzieję, że przyjdzie nam jeszcze nie raz zagrać w jednej sesji.
 
Arthur Fleck jest offline