Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2007, 13:41   #10
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Nambu jest wysoki i muskularny ale nie przypomina tych olbrzymów dla których podrapanie się w głowę to zadanie ponad siły. Jest gibki i zwinny, porusza się szybko, z gracja i lekkością która dziwi przy jego rozmiarach i wadze. Jego wygląd w ogóle dziwi i szokuje... Czarne oczy, ciemna karnacja skóry, twarz i ogolona gładko czaszka pokryta dziwacznym czarnym tatuażem, pozostawiony na potylicy kosmyk czarnych włosów zapleciony w sięgający połowy pleców warkocz... Ubrany jest zazwyczaj w coś w rodzaju wyszywanego srebrem czarnego habitu, jednak rozciętego z przodu jak płaszcz i z rozcięciami zamiast rękawów, nakłada go na gołą klatke piersiową (na niej także ma tatuaże), luźne, czarne materiałowe spodnie i skórzane ochraniacze na stopy. Na dłoniach zazwyczaj ma rękawice bez palców wykonane tak by chronić knykcie przed otarciem ale jednocześnie pozwalać na stosowanie pełnego asortymentu chwytów. Nie nosi broni ani pancerza. Jego pięści są twarde jak kamienie a całe ciało ukształtowane tak by uczynić z niego doskonałą broń. Jak można wnioskować z tego opisu jest mnichem i jak sam mawia: "wojownikowi można zabrać miecz i uczynić go prawie bezbronnym, mi mojej broni nie odbierze nikt bo to ja sam jestem moim orężem".
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline