Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2021, 19:26   #57
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Cytat:
- boje opóźniające po rozsypaniu się frontu przez nieprzyjacielski blitzkrieg,
To proponuje na początek. Bandyci niby nie są za bardzo dozbrojeni, więc dobry trening patrząc na to fabularnie (nasze postacie może oprócz Kane, która ma szkolenie z policji i Julius który się już mechem naparzał w prologu XD, Had nie ma o reszcie nie wiem może Doktorek i Jane jakieś mają) i mechanicznie bo ja tam nie wiem jak ma być opisane bitwa w mechach XD. Dopisałbym, że strategicznie też dobrze brzmi bo będzie jakiś pokaz sie się trzymamy, a także zluzuje może jakieś oddziały z border patrolu, które są chyba najbardziej doświadczone bojowo.

Cytat:
- zasadzki / przechwytywanie konwojów wroga,
Jakbyśmy chcieli mój plan realizować to brzmi jak szansa na złapanie kogoś wartościowego.

Cytat:
- a nawet... uderzenie na nieprzyjacielskie HQ, którego lokalizacja jest znana już na samym początku (misja lvl hard).
Nie wiem czy trafie, ale strzelam na tą bazę Workmenów co mają niby na pograniczu. Jak się rozgrzejemy poprzednimi to na moje dobry kierunek plus jeśli będziemy i tak działać na tym terenie to nie mamy daleko. Taki sprawdzian czy się dość podszkoliliśmy. Plus jesteśmy i tak w czarnej d i wypada zaryzykować XD

Reszta zadań na moje można zrobić później.
 

Ostatnio edytowane przez Micas : 17-02-2021 o 21:13. Powód: korekta pewnych słów
Lynx Lynx jest offline