Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2021, 09:53   #2014
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
W teorii z Superior Virtue jest każdy członek Inkwizycji:

Anna
Franka
Eberhard

Hugin
Gerge
nieobecny Witold
nieobecny Walter

W rytuale jest zaznaczone, że Stopień trudności =10
-1 za każdego z superior virtue, ale nie mniej niż -4 (czyli ST=6).
A potem demon ma szansę się jeszcze odkuć i rzuca na swoją Siłę Woli (zdradzę Wam, ona ma 6), gdzie stopniem trudności jest Piety Anny. Ale jak na razie Teresa nie musiała jeszcze się bronić, bo to krytyczne niepowodzenie Anny wyczyściło wszystkie sukcesy. (na 12 kościach miała 3x1 i 3x2... tylko raz widziałem gorszy wynik). Porównując to do walki: Anna wyprowadza atak, ale na razie spudłowała, wiec Teresa nie musiała użyć uniku.

Katedra (święta ziemia) da -1 do ST (z możliwością zejścia poniżej ST=6) a demonicy utrudni obronę (Piety Anny będę liczyć o 2 wyżej niż jest).

W piwnicy przy lustrze... no tam najpewniej wystarczy położyć ją w kręgu i patrzeć jak demon znika w piekle.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline