Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2021, 11:05   #50
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Słowo wyjaśnienia w kwestii braku płynnego przejścia z sesji do doka – ostatni post dla Alicji napisałem w pośpiechu w pracy nie zwróciwszy uwagi, że ciąg dalszy sceny w doku już się rozpoczął. Mam następujący pomysł na połączenie wpisów: czy możemy przyjąć, że Aiko doda na samym początku tekstu w doku swoją reakcję na propozycję Alicji (wypożyczenie zwłok w celu dalszych oględzin), a następnie opisze przerwanie dalszego oczarowywania Ventrue (jako, że z punktu widzenia Tremere to pewnie zaczyna być niezręczne)? A tak zmodyfikowany tekst razem z ewentualnymi dalszymi odpowiedziami MG wrzuci zgodnie z własną propozycją do wątku sesji?

Od tego momentu będę odgrywać Alicję jako uwolnioną od zniewalającego czaru Cravera, ale nadal podtrzymującą efekt mocy na reszcie szajki (jak rozumiem, wciąż mogę oczarowywać Kordiana i Madeja, tak?).
 
Ketharian jest offline