Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2021, 16:30   #2596
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
W exelu mam 170 pd. Mogę je wydać?

Ni i mam pytanie czy Gustaw dalej jest ciężko ranny? Sądzą w takim stanie ludzi?
Oczywiście że możesz wydać PD.

Co do rany - w końcu miałeś czas się wyspać, a po interwencji zamówionego medyka to już w ogóle masz ponad połowę maksymalnej żywotności. Ale nawet gdyby nie - to nie jest nasza zachodnia cywilizacja z XXI wieku ze swoimi prawami człowieka i standardami państwa prawa.

Natomiast to co czeka Gustawa będzie (przy odrobinie szczęścia, w końcu Czarna Żmija był broniony przez swojego przyjaciela, a obrońcą Gustawa jest oficer wywiadu, którego Gustaw ośmieszył kłamiąc mu w twarz) wyglądało mniej więcej tak (przynajmniej na to liczy von Rudger):
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=nPk43lZPkTI[/MEDIA]

e: Przyznam że dla Galeba i Detlefa został mi już tylko epilog, ale jeśli coś jeszcze chcecie zrobić w Twierdzy to się nie krępujcie.

A reszta z nas czeka na Hakona.
Hakon, doc czy forum? W razie czego doc jest tutaj, możesz pytania do świadków tam zadawać. Za Kadetkę będę odpisywał ja, Roz i Loftus to pewnie odpowiedni gracze.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 18-02-2021 o 21:11.
hen_cerbin jest offline