Wątek: Demony
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2007, 15:22   #20
hanzo
 
Reputacja: 1 hanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumny
Wiec czym są demony i na suwa się pytanie na usta? W tym momencie trzeba powiedzieć co to jest demon. Zgonie z definicja 2ed warhammera :

Demony to istoty zrodzone z chaosu , ukształtowane potężnymi siłami .Ich wygląd i sposób zachowania zwykle odpowiadają zachowania bóstwa, któremu służą .

I z tej definicji można wnioskować że demony nie muszą być związano z chaosem, możemy przyjąć że możemy spotkać demony stalli. Ktoś powie że tylko bogowie chaosu są ukształtowani przez potęgę chaosu . Jest oczywiście nie prawda ,bo wszyscy bogowie świata warhammera są ukształtowani przez siłę chaosu. A teraz na suwa się pytanie jak tego demon wezwać i w tym aspekcie może być problem . Na myśl przychodzą mi dwie możliwości przez wole boga i odczynienie rytuału przyzwania .Druga metoda ma pewne, ale które każdy może mi za rzucić pojawiają się tylko wezwanie demonów chaosu . To jest związane z światem warhammera i braku szczegółowego zastawienie się nad panteonem bóstw.
 
__________________
"Jestem tu, jestem tam, jestem wszędzie. Cień nie nigdy nie umiera, ale odchodzi w zapomnienie.
Hattori Hanzo"

Ostatnio edytowane przez hanzo : 26-08-2007 o 17:23.
hanzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem